Πολυτελείς ενοικιάσεις διακοπών Παρασκευή Football Wrap: Irontequide’s Callerco 3D. Δύο ισχυρές βαθμολογίες για την Ελλάδα Ολυμπία / Οδύσσεια

Ο Νίκολας Κόλερκο (Σίδηρος Νο. 2) αποκλείστηκε κατά τη νίκη της Παρασκευής. (Φωτογραφία ευγενική προσφορά του λογαριασμού Twitter Irontequide Eagles Athlete)

49 ΙΡΝΔΕΚΟΪΤ (1-0) 49
Ο Nicolas Collargo έριξε τρία περάσματα touchdown στο πρώτο ημίχρονο καθώς το ντουέτο πήρε το προβάδισμα 42-0 και το άνοιγμα της σεζόν. Το Senior quarterback έχει συνδεθεί με τον Darius Turner δύο φορές – μία φορά κάθε τρίμηνο. Ο Callerco έριξε το άλλο του touchdown 21-0 στον ανώτερο δέκτη Jalil Davis οκτώ λεπτά στον αγώνα. Συνολικά, ο Collarco ολοκλήρωσε 9 από 8 περάσματα για 172 γιάρδες. Ο Ντέιβις έφτασε στο έδαφος αφού ο ανώτερος lineback Jacob Jacob Godfrey ανακάλυψε ένα σκάλισμα. Η Sophomore έβαλε τον quarterback Eric Barr Eagles στο παιχνίδι με 17-yard και η Maggie Christensen σημείωσε το πρώτο πέρασμα της καριέρας της varsity – 47-yard catch and run – για να σπάσει το σκορ του πρώτου ημιχρόνου. Ο ανώτερος δρομέας Talib Smith βρήκε την τελική ζώνη στην τελευταία περίοδο. Ο Gates-roulette, Jr. Tailback de Marion Mayborn έσπασε το κλείσιμο με σκορ τρίτου τριμήνου. Ο ανώτερος αμυντικός τερματισμός Andrew Newcomb έπεσε στην τέταρτη θέση και το γκολ στη δεύτερη περίοδο.

Γκρέις Ολυμπία / Οδύσσεια (0-1) 12
Webster Thomas (1-0) 37
Για την Ελλάδα Olympia / Odyssey, ο πρεσβύτερος λευκώδης Luke Strong τραβήχτηκε σε επτά δεξιώσεις για 124 γιάρδες και δύο touchdowns. Το Junior Defensive Result Xavier Jones οδήγησε την άμυνα με επτά μπλοκ, συμπεριλαμβανομένων δύο ήττας.

READ  Ο Ρονάλντο έκανε ιστορία με επτά νίκες για την Πορτογαλία - τη Γερμανία και την Ιταλία

Ντόνσβιλ (0-1) 0
Λερόι (1-0) 19
Ο Alex Panepento συγκέντρωσε 121 γιάρδες, 62 γιάρδες και δύο touchdown, καθώς ο επιλαχόντων της κατηγορίας Γ νίκησε το άνοιγμα της σεζόν μέσω του τερματισμού. Ο ανώτερος quarterback έριξε δύο περάσματα touchdown στον Cody Little, ο οποίος πήρε τρεις δεξιώσεις για 46 μέτρα. Ο ανώτερος δρομέας Nate Andrews κατέγραψε 60 γιάρδες στον αέρα και 32 γιάρδες στα χαρακώματα. Σύμφωνα με τον Ντάνσβιλ, ο κατώτερος πίσω δρομέας Evan Brundo μετέφερε 43 ναυπηγεία σε επτά μεταφορές. Ο ανώτερος tailback Ryan Carnaval είχε 32 γιάρδες και ο Logan Young είχε 31 γιάρδες. Ο Μπίλι Μπάρετ ηγήθηκε της άμυνας με εννέα μπλοκ καθώς έσκαψε σε 24 γιάρδες. Τόσο το Carnival όσο και το Gus Swire κυκλοφόρησαν τέσσερα τετράγωνα. Τα ξίφη είχαν μια δικαιολογία και το Καρναβάλι είχε μια απόκλιση περάσματος. Ο Andrew Morrow μετέτρεψε δύο δικά του περάσματα.

Λιβονία (0-0)

Για να αναφέρετε σκορ, στείλτε με email φωτογραφίες από τις σελίδες του βιβλίου αποτελεσμάτων της νύχτας στο [email protected]