LIVE – Lecce-Monza 0-0, Serie B 2020/2021 (LIVE)

Λογότυπο Serie B 2018-2019

ο ζουν απευθείας από Λέτσε-Μόντσα, ο αγώνας ισχύει τη δέκατη έβδομη ημέρα Serie B 2020/2021. Μια υψηλού επιπέδου πρόκληση μεταξύ των Apulians που προέρχονται απευθείας από τη Serie A και, παρά τις αρχικές δυσκολίες, βρίσκονται επί του παρόντος στα πλέι οφ και η Monza, μια νέα πολυτέλεια που προωθείται, η οποία συνεχίζει να τροφοδοτεί και του οποίου στόχος είναι η άμεση προώθηση. Ξεκινώντας στις 4 μ.μ. τη Δευτέρα 4 Ιανουαρίου, ποιος θα κερδίσει;

Sportface.it δεν θα σας αφήσει μόνοι σας και θα σας ενημερώσει με ενημερώσεις σε πραγματικό χρόνο.

ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΑΓΩΝΑ

ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΙ

LECCE (4-3-1-2): Γαβριήλ; Adjapong, Dermaku, Meccariello, Zuta; Paganini, Tachtsidis, Henderson; Mancosu; Στεπίνσκι, Κόντα.
Διαθέσιμος: Bleve, Vigorito, Rossettini, Monterisi, Pierno, Listkowski, Bjorkengren, Dubickas, Calderoni, Lo Faso, Maselli, Mayer.
Προπονητής: Σ. Λάνα

MONZA (4-3-3): Γράφτηκε από τον Gregorio; Donati, Bellusci, Bettella, Carlos Augusto; Frattesi, Barberis, Barillà; Boateng, Gytkjaer, D’Errico.
Διαθέσιμος: Lamanna, Sommariva, Fossati, Scaglia, Armellino, Maric, Colpani, Sampirisi, Lepore, Marin, Pirola.
Προπονητής: Γ. Μπρόκι

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΖΩΝΤΑΝΑ

Λέτσε-Μόντσα 0-0
_______________________________________________________________

ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ: LECCE-MONZA 0-0

90 ‘+ 4 – Τι ευκαιρία για το Dermak! Στην ανάπτυξη της γωνίας Ταχτσίδη, ο αμυντικός της Λέτσε συλλέγει τη μπάλα και σουτάρει με την αριστερή πλευρά του. Σχεδίζω πολύ λίγο, ενθουσιασμό για τη Monza. Εν τω μεταξύ, θα παίξουμε μέχρι το 96 ‘, πρόσθεσε ένα λεπτό ανάκαμψης

90 ‘+ 2 – Ο Mancosu δοκιμάζει ένα βόλεϊ, αλλά κρίμα … Η μπάλα πηγαίνει για ένα τέρμα

90 ‘- Κόκκινη κάρτα για Bellusci. Καθυστερημένη παρέμβαση εναντίον του Ταχτσίδη που παραμένει στο γήπεδο. Ο Dermaku προειδοποίησε επίσης για υπερβολική αντίδραση. Πέντε λεπτά φλογερή ανάκαμψη!

READ  Συνδρομητική τηλεόραση - Demo Nova, Cosmode και νέα δεδομένα

88 ′ – Μια άλλη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους με τον Marin που προσπαθεί να πυροβολήσει στην περιοχή του πέναλτι, αλλά η μπάλα τελειώνει ακριβώς δίπλα στο γκολ

85 ′ – Μια υπέροχη παρέμβαση του Meccariello που βουτήθηκε μπροστά από τον Gytkjaer σε ένα υπέροχο σταυρό του Barillà. Μεγάλη ευκαιρία για τη Μόντσα

82 ′ – Έξω από το Boateng στη Monza, στη θέση του Marin

80 ′ – Δέκα ακόμη λεπτά. Η Λέτσε και η Μόντσα συνέχισαν να χτυπούν 0-0

79 ′ – Αντικατάσταση στο Lecce: έξω από το Stepinski και μέσα στο Bjorkengren

72 ′ – Ο Frattesi βγαίνει και μπαίνει ο Armellino. Ο Carlos Augusto είναι επίσης έξω και ο Sampirisi είναι στη θέση του

67 ′ – Αμέσως επικίνδυνο Marić με επικίνδυνο λάκτισμα με τη δεξιά πλευρά από την περιοχή του πέναλτι. Για τον Γαβριήλ

66 ′ – Αντικατάσταση στη Monza: έξω από το D’Errico και μέσα στο Marić

61 ′ – Ο Henderson φεύγει και ο Listkowski μπαίνει στον Lannino Lecce

60 ′ – Όταν ανατρέπεται μπροστά από τον Ντόνατι, γλιστράει, ο Κόντα τρέχει μακριά, στοχεύει τον αντίπαλό του, αλλά χτυπά τα αστέρια

59 ′ – Επικίνδυνη γωνία της Monza με τον Gytkjaer που προσπαθεί να απωθήσει τον αέρα στη σύγκρουση και η άμυνα επιστρέφει την μπάλα

51 ′ – Η ευκολία στο χωρισμό του Ντόνατι που αναφέρεται στον Ταχτσίδη. Ο Stepinski κλέβει την μπάλα, επικεντρώνεται σε αυτήν, αλλά σουτάρει στον αμυντικό Monze. Η μπάλα είναι στη γωνία, αλλά δεν υπάρχουν προβλήματα για τους φιλοξενούμενους

READ  Χριστουγεννιάτικα πουκάμισα Atalanta (και πολλά άλλα): όταν οι φιλανθρωπικές οργανώσεις βγαίνουν στο γήπεδο

49 ′ – Erroraccio από τον Stepinski που χάνει εντελώς τη στάση στην περιοχή του πέναλτι, πυροβολώντας την μπάλα στο πρόσωπο από μια εξαιρετική θέση. Ωστόσο, πρέπει να τονίσουμε την εξαιρετική απόδοση του Coda

46 ‘- Συνεχίζεται! Το κτήμα της Λέτσε στην αρχή του δεύτερου μέρους

ΠΡΩΤΟ ΜΙΚΡΟ: LECCE-MONZA 0-0

45 ‘+ 1 – Η επίμονη δράση του Λέτσε που τελειώνει με κίτρινη κεφαλίδα

45 ′ – Αναφέρθηκαν 3 λεπτά επιπλέον χρόνου για το τέλος αυτού του πρώτου ημιχρόνου

35 ′ – Ο Μπαρμπέρης σουτάρει από απόσταση, αλλά χτυπάει τη ράβδο

30 ′ – Είναι μισή ώρα στη Via Mare. Το σκορ είναι μπλοκαρισμένο στο 0-0 με πολύ λίγα γκολ

21 ′ – Το παιχνίδι έχει αποκλειστεί ξανά λόγω κάποιων φυσικών προβλημάτων. Στο γήπεδο Barillà και Tachtsidis, ακόμα κι αν δεν θα ήταν κάτι ιδιαίτερο

18 ′ – Έξω από το Paganini και μέσα στο Mayer, η Lanna τρέχει για κάλυψη και κάνει την πρώτη αλλαγή στο κέντρο

16 ′ – Σταματά στη μέση του χωριού Paganini. Το φυσικό πρόβλημα του μέσου Lecce. Θα πρέπει να αλλάξει σύντομα

14 ′ – Ο ρυθμιστής του Ταχτσίδη εναντίον του Μπάριλα με κίτρινο πρόστιμο. Στη συνέχεια, οι Έλληνες διαμαρτύρονται με υπερβολικό τρόπο και ο καπετάνιος Μανκοσού έρχεται να τον απομακρύνει πρόσωπο με πρόσωπο με τον δικαστή

10 ′ – Ωραία δράση από τη Monza, πρώτα απ ‘όλα, με τον Donati να κάνει το σταυρό για τον Barillà στη μέση: γυρίζοντας το κεφάλι του που τελειώνει πολύ φαρδύ

7 ′ – Αυτή τη φορά είναι κίτρινη για την Bettella αφού τραβήξει το trocar του Tropski. Ήδη δύο κίτρινες κάρτες σε αυτά τα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού

READ  Σουδανικές και ελληνικές κοινότητες στη Μελβούρνη δημιουργούν δεσμούς μέσω του πολιτισμού και του ποδοσφαίρου

6 ′ – Αμέσως το πρώτο κίτρινο στον αγώνα. Μια έντονη αντίθεση μεταξύ Mancosu και Bettella, προειδοποίησε τον playmaker Lecce

2 ′ – Μια προσπάθεια από την άκρη της περιοχής πέναλτι για Λέτσε, ο Χέντερσον πυροβόλησε

1 ‘- Πάμε! Πρώτη ιδιοκτησία Monza

15.57 – Φυσικό πρόβλημα για το Balotelli, δεν θα είναι ο ιδιοκτήτης. Στη θέση του θα είναι ο Gytkjaer σε επίθεση

15.54 – Αγαπητοί αναγνώστες, καλησπέρα και καλώς ήλθατε στο ζωντανό κείμενο του σούπερ αγώνα Serie B μεταξύ Lecce και Monza. Η έναρξη ξεκινά στις 16:00